Projekční práce

Zpracování veškeré dokumentace, posouzení stability svahu a skalní stěny a další.

Více informací

Zajištění výkonu funkcí

Zajištění výkonu funkcí pro provozování činností těžebních lokalit a další.

Více informací

Zajistění dalších prací

Zpracování související dokumentace, zejména dokumentace k ochraně životního prostření a další.

Více informací

Přístroje

Leica DISTOTM D8 - Univerzální laserový dálkoměr pro venkovní i interiérová měření

DISTOD8 je nejvšestrannější laserový dálkoměr na světě. Má velký barevný displej, digitální hledáček se 4x zvětšením, Bluetooth® pro bezdrátový přenos dat a zabudovaný sklonoměr s neomezeným rozsahem. To vše společně s řadou výpočetních funkcí vám umožní změřit dlouhé délky i za sluníčka a také například vypočítat rozměry místnosti a naměřená data přímo přenést do Excelu nebo AutoCADu.

TS15 totální stanice

Bezhranolové měření s nejmenším možným rozptylem paprsku umožní měřit délky až do minimálně 30 m u všech variant (obvykle až do 400 m nebo až do 1000 m). Díky vestavěné širokoúhlé kameře s rozlišením 5 megapixelů může nejen celou situaci před přístrojem na jeho displeji sledovat, ale také odtud, z displeje, přímo měřit. Se 3-stupňovým 4-násobným digitálním zoomem lze v každém okamžiku zobrazení na displeji zvětšit pro zřetelnější náhled detailů.

GPS1200 SMART ROWER

Leica SmartRover je nejlehčí RTK GNSS systém na světě v konfiguraci „vše na tyčce“. Skládá se ze SmartAntény ATX1230+ GNSS a kontroleru RX1250 a poskytuje tak kompletně bezkabelové řešení s maximální flexibilitou a menším počtem komponent. Se svou hmotností od 2,8 kg snižuje SmartRover únavu měřiče a zvyšuje produktivitu. Se SmartAnténou ATX1230+ GNSS disponuje SmartRover třemi frekvencemi GPS včetně L2C a L5, dále podporuje ruský systém GLONASS a evropské GALILEO. Zároveň je připraven na čínský systém COMPASS. Díky flexibilitě v rámci Systému 1200 lze SmartAnténu využít také na totální stanici TPS1200 – vzniká tím SmartStation, nebo na tyčce spolu se všesměrovým hranolem, čímž vzniká tzv. SmartPole, díky němuž může měřič od výtyčky ovládat jak GPS tak i robotickou totální stanici.

Společnost PRO MINE s.r.o. vznikla v roce 2007. Zajišťuje služby a práce pro organizace a firmy, které se zabývají povrchovým i hlubinným dobýváním ložisek nerostných surovin. Naše firma zajišťuje služby prostřednictvím odborníků, kteří vlastní všechna potřebná osvědčení a mají v tomto oboru více než dvacetiletou praxi.

Nabízíme kompletní báňské služby, spočívající v zajištění provádění hornické činnosti, činnosti prováděné hornickým způsobem a souvisejících činností nutných pro zajištění provozu těžebních lokalit.

© Copyright 2013 Všechna práva vyhrazena PRO MINE s.r.o.

© SEO Olomouc